Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-8170
Фото 11 | від 23 065 до 32 574 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-8170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-8170
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-8170) | 23 745 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-8170) | 23 745 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD730-2 | 24 229 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-8170) 2E-8170 | 24 039 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD730-2/Win10Pro/G2107/500W 2E-8 | 24 229 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо