Кухонний ніж BergHOFF Leo Legacy 3950362
BergHOFF Leo Legacy 3950362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Legacy 3950362
Нож для хлеба Berghoff Legacy 20 см 3950362 | 559 грн. |
Ніж хлібний BergHOFF Legacy 20 см (3950362) | 559 грн. |
Ніж для хліба BergHOFF Legacy 20см 3950362 | 559 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →