Кухонний ніж Arcos Niza 135700
Arcos Niza 135700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Niza 135700
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Niza для хлеба 200 мм (135700) 135700 | 496 грн. |
Кухонний ніж Arcos Niza для хліба 200 мм (135700) 135700 | 487 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Niza для хліба 200 мм (135700) 135700 | 487 грн. |
Ніж для хліба чорний L 200 мм серія Niza Arcos FD-135700 | 585 грн. |
Ніж для хліба Arcos Niza з лезом із нержавіючої сталі 20см (135700) | 596 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →