Монітор Acer SA242YEwi 23.8 " білий (UM.QS2EE.E09)
Фото 7 |
Acer SA242YEwi 23.8 " білий
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer SA242YEwi 23.8 " білий
Усі ціни 13 →Acer 23.8" SA242YEwi (UM.QS2EE.E09) White UM.QS2EE.E09 | 4 199 грн. |
Монітор 23.8" Acer SA242YEWI (UM.QS2EE.E09) | 4 099 грн. |
Монітор Acer SA242YEWI White (UM.QS2EE.E09) UM.QS2EE.E09 | 4 199 грн. |
Монитор IPS 23.8",1920*1080,100 Гц,белого цвета SA242YEWI UM.QS2EE.E09 | 4 033 грн. |
Acer SA242YEWI (UM.QS2EE.E09) | 4 190 грн. |
ще 8 пропозицій