SSD A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ
Відео 15Фото 5 |
A-Data AGAMMIXS11P-512GT-C |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ
SSD накопитель Adata XPG Gammix S11 Pro 512 GB (AGAMMIXS11P-512GT-C) AGAMM | 2 170 грн. |
SSD накопичувач Adata XPG Gammix S11 Pro 512 GB (AGAMMIXS11P-512GT-C) | 2 600 грн. |
SSD накопичувач Adata XPG Gammix S11 Pro 512 GB (AGAMMIXS11P-512GT-C) | 2 164 грн. |
1 1 0 3 |
Горів бажанням купити ССД на м2, правда ціни сильно лякали. Ось місяць тому придбав це диво, яке всі рекламують. Порівнюючи зі звичайним ссд, то у S11 Pro більша швидкість запису та читання. Мій ссд видав 520 мб/с та 580 мб/с. а S11 Pro 2170 мб/с та 2745 мб/с! Що просто немислимо для мене. Добре, що взяв на 512 гб, постараюся забити його не більше ніж на половину, щоб не було великої просідання за швидкістю. Як я перевіряв. він не перегрівається, радіатор відчутно теплий, але гарячий. Виробник дає 5 років гарантії. Це дуже суттєво для мене, тому що я люблю довговічні речі. Швидкість дійсно вражає, причому ціна на нього не сильно вища за звичайне ссд. Перед підключенням скачав для нього дрейвер (дякую колегам, підказали). Читав, що без цього драйвера швидкість може сильно відрізнятися. На нього встановлюю тільки ігри, та й фотошоп поставив. 5 років гарантії! Запис 2170, читання 2745 мб/с! Чи не перегрівається + є радіатор. Ціна. немає |
Купив накопичувач, встановив, відформатував, начебто все ок, скопіював на нього кілька папок - начебто все добре, досить спритно. Спробував встановлювати ігри – вилітають помилки читання/запису чи "диск пошкоджений". Незалежно від платформи або встановлюваної гри (якщо це об'ємні ігри, 60-90 гігів): steam, gog, Microsof store – скрізь при встановленні вилітають у результаті помилки. Форматування не допомогло – ситуація повторюється. Відправив накопичувач у сервіс, вони його прогнали тестами та кажуть, що все з ним гаразд. У тестах може й гаразд, а звичайну роботу він виконувати не здатний! бюджетна модель з TLC чи то шлюб, який не хочуть визнавати в сервісі, чи просто модель не придатна для роботи PredatorGH: користуюся A-Data AGAMMIXS11P-2TT-C менше місяця |
На всякий случай плата Asrock b550m pro4, там 1 слот чисто nvme, а вот другие два вроде как могут и то и то, но я не уверен. В одном из последних сейчас и стоит диск с осью
Флагманський продукт за ціною звичайного SSD
Твердотільний накопичувач Gammix S11 є одним з найшвидших накопичувачів в асортименті A-Data. Він характеризується надшвидкісним інтерфейсом PCI-E 3.0 4x, забезпечує серйозну швидкість читання/запису (до 3500/2300 МБ/с) і значно перевершує по швидкості SATA 6 Гбіт/с. Завдяки використанню 64-шарової 3D NAND-флеш, пам'яті 2-го покоління і непогано зарекомендував себе контролеру SM2262G, цей накопичувач відрізняється стабільною і надійною роботою на позамежних швидкостях.
Стильний червоний радіатор
S11 Pro покритий радіатором стильного чорного і червоного кольору з логотипом XPG, це досить товста рельєфна алюмінієва пластина, яка знижує температуру під час роботи на 10 – 15 градусів. Завдяки кешування типу SLC, кеш-буферу DRAM і технологій LDPC ECC, пристрій забезпечує високу швидкість і цілісність даних під час самої інтенсивної гри, передачі даних, розгону системи та інших вимогливих операцій. Окремо необхідно сказати про те, що алгоритми SLC-кешування XPG Gammix S11 Pro побудовані особливим чином. Потрапили в кеш дані переносяться в основний масив пам'яті з деякою затримкою. Це дає можливість прискорювати не тільки запис, але і операції читання при зверненні до тільки що записаним файлів. Правда, на практиці це більш важливо для красивих цифр в синтетичних тестах, ніж для реального життя.
Потенційний конкурент лідерів ринку
Але тут важливо інше. Завдяки досить скромною ціною XPG Gammix S11 Pro виглядає як одне з найцікавіших рішень серед пропозицій фірм другого-третього ешелону. Зокрема, заявлені характеристики швидкодії цього SSD такі, що його можна порахувати мало не прямим конкурентом топових WD Black SN750 і Samsung 970 EVO. При цьому у нього більший ресурс напрацювання на відмову (2 млн. годин проти 1.5 млн у Samsung 980 та 1.75 млн у WD Black), і трохи вище TBW.
Модификації A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C
Ціни на A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ | від 2 164 грн. | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C 1.02 ТБ | від 3 011 грн. | 5 пропозицій | ||
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-2TT-C 2 ТБ | від 7 462 грн. | 2 пропозиції |