Литий диск Allante 5038 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1
від 5 894 до 7 966 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Allante 5038 2
Характеристики
Allante 5038 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 5038 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Allante 5038 R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 (HB) 1001076824 | 6 134 грн. |
Allante 5038 R19 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA60.1 HB | 6 349 грн. |
ALLANTE 5038 7,5x19/5x114,3 D60,1 ET35 HB | 6 085 грн. |
Allante Allante ALLANTE-5038 (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) HB | 6 916 грн. |
Allante 5038 (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) HB | 6 310 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі