Литий диск Allante 1091 10x22/5x150 ET45 DIA110,1
від 11 825 до 14 476 грн. Порівняти ціни 38 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Allante 1091 3
Характеристики
Allante 1091 10x22/5x150 ET45 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 1091 10x22/5x150 ET45 DIA110,1
Сортувати
Литые диски Allante 1091 R22 W10 PCD5x150 ET45 DIA110.1 (BF) 1001582896 | 12 145 грн. |
Allante 1091 R22 W10 PCD5x150 ET45 DIA110.1 BF | 12 721 грн. |
Allante 1091 10x22 5x150 ET45 DIA110.1 BF | 13 155 грн. |
ALLANTE 1091 10,0x22/5x150 D110,1 ET45 DB | 11 953 грн. |
Allante 1091 (R22 W10.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) BF | 12 931 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі