Литий диск Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 1Фото 33 | від 6 247 до 10 452 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 7x18 5x114,3 ET40 DIA66,1 (black polished) | 7 309 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA | 9 099 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET40 DIA66.1) Diamond-Black На замовлення | 9 768 грн. |
Alutec Tormenta R18 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 Silver TMT70840NQ11-0 | 6 247 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W7.0 PCD5x114.3 ET40.0 DIA66.1 | 9 338 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі