Литий диск CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET37 DIA67,1
Відео 2Фото 18 | від 7 933 до 10 186 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації CMS C28 40
Характеристики
CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET37 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET37 DIA67,1
Сортувати
CMS C28 CBG Schwarz Glanz (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET37 DIA67.1) | 8 499 грн. |
CMS C28 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET37 DIA67.1 Gloss Black / Polished C28 758 37 | 8 721 грн. |
CMS C28 (7.5J x 18 5x114.3 ET37 DIA67.1) Silver На замовлення з Європи. | 8 878 грн. |
CMS C28 Diamond Black R18 W7.5 PCD5x114.3 ET37 DIA67.2 | 10 186 грн. |
CMS C28 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET37 DIA67.1 Gloss Black / Polished | 9 025 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі