Процесор AMD Milan EPYC 72F3 OEM (100-000000327)
AMD Milan EPYC 72F3 OEM |
|
Версія PCI Express: PCI-E 4.0 x128.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AMD Milan EPYC
Ціни на AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | від 148 694 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | від 55 982 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | від 53 243 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | від 35 896 грн. | 11 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | від 146 848 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | від 96 120 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | від 115 505 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо