Процесор AMD Milan EPYC 7443P OEM (100-000000342)
AMD Milan EPYC 7443P OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Milan EPYC 7443P OEM
Усі ціни 11 →Процессор серверный AMD EPYC 7443P 24C/48T/2.85GHz/128MB/200W/SP3/TRAY (10 | 55 661 грн. |
Процессор серверный AMD EPYC 7443P 24C/48T/2.85GHz/128MB/200W/SP3/TRAY (10 | 35 896 грн. |
AMD EPYC 7443P (100-000000342) 100-000000342 | 74 780 грн. |
Процесор серверний AMD EPYC 7443P 24C/48T/2.85GHz/128MB/200W/SP3/TRAY (100 | 74 780 грн. |
AMD Процесор серверний AMD EPYC 7443P 24C/48T/2.85GHz/128MB/200W/SP3/TRAY | 74 780 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації AMD Milan EPYC
Ціни на AMD Milan EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Milan EPYC 72F3 OEM | від 148 694 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7343 OEM | від 55 982 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7413 OEM | від 53 243 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7443P OEM | від 35 896 грн. | 11 пропозицій | ||
AMD Milan EPYC 7643 OEM | від 146 848 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7663 OEM | від 96 120 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Milan EPYC 7713 OEM | від 115 505 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо