Процесор AMD Milan EPYC 73F3 OEM (100-000000321)
![]() |
AMD Milan EPYC 73F3 OEM |
|
|
Версія PCI Express: PCIe 4.0 x128. Можливість роботи в двопроцесорних системах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Дуже слабкий. Intel 4004 у мільйон разів кращий! Ще краще спалить вашу хату, ніж палить. Ціна як бюджет бананової республіки. |
Додати відгук
Модификації AMD Milan EPYC
| Ціни на AMD Milan EPYC |
|---|---|---|---|---|
| AMD Milan EPYC 73F3 OEM | від 130 716 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Milan EPYC 7203 OEM | від 18 793 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Milan EPYC 7443P OEM | від 30 847 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Milan EPYC 7713 OEM | від 83 371 грн. | 3 пропозиції | ||
Рекомендуємо