Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX (100-100000514WOF)
Відео 32Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX |
|
Монструозний 16-потоковий процесор із продуктивністю на рівні серверних чіпів минулого покоління. Модель увійшла до нового сімейства чіпів AMD Raphael (архітектура Zen 4, техпроцес 5-нм), представлена публіці в 2022 році. Ключова відмінність Zen 4 від минулих поколінь полягає у переході на новий сокет AM5 та оперативну пам'ять DDR5 з максимальною тактовою частотою 5200 МГц.
Як і його попередники на архітектурі Zen 2 та Zen 3, Ryzen 9 7950X отримав 16 фізичних ядер з підтримкою технології багатопоточності, яка за рахунок віртуалізації ядер може тимчасово збільшити їхню кількість до 32 штук. Процесор запускається на базовій частоті 4.5 ГГц, а за нестачі потужності активує технологію Turbo Boost, розганяючись до 5.7 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті третього рівня становить 64 МБ, а сумарний об'єм L2 та L3 досягає 80 МБ.
За рахунок підвищення тактових частот, збільшення обсягу кешу та оптимізації архітектури кешу та оптимізованої архітектури одноядерна продуктивність ядер Zen 4 у порівнянні з третім поколінням зросла на 29%. Щоб не обмежувати цей монстр, AMD підвищила штатне енергоспоживання процесора до 170 Вт. А для його охолодження компанія наполегливо рекомендує відмовитися від будь-якого навіть найкрутішого баштового кулера і придбати повноцінну систему рідинного охолодження хоча б з двома активними кулерами. На нашій пам'яті це перший споживчий процесор, для якого виробник дає подібний рекомендації. Враховуючи ціну самого процесора, вартість плат з AM4 та дорожнечу пам'яті DDR5 дана модель розрахована в першу чергу на ентузіастів розгону, які не поскупляться переплатити за надмірну для більшості людей продуктивність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX
Усі ціни 62 →AMD Ryzen 9 7950X 4.5(5.7)GHz 64MB sAM5 Box (100-100000514WOF) 100-1000005 | 24 559 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 7950X (4.5GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000514WOF) 1 | 22 199 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 7950X (100-100000514WOF) | 22 229 грн. |
Процесор Amd Ryzen 9 7950X (100-100000514WOF) | 22 160 грн. |
Amd Ryzen 9 7950X (100-100000514WOF) Ua | 22 785 грн. |
швидко робить, для моделювання просто топ, і для ігор теж kryvchukan: користуюся AMD 7900X3D BOX менше місяця |
Відмінний процесор за співвідношенням ціна, продуктивність, при цьому із заділом на майбутні та з ухилом на стрімінг чи робочі завдання. Зараз і на найближчі 2-3 роки цього процесора вам скрізь вистачить. Прекрасно налаштовується, розганяється чи андервольтиться. 1) Продуктивність 2) Кількість ядер 3) Кеш L3 теж не маленький 64 МБ 4) Дуже універсальний та гнучкий у налаштуваннях З об'єктивних недоліків у нього лише один. Пристойно гріється. Потрібно ставити топове повітря або мінімум дві секційні водянки. Найголовніше в його охолодження це ПРАВИЛЬНИЙ ПРИЖИМ! Та кришка товста. Але! З неї все рівно чудово можна відвести тепло. На моєму Artic Freezer II 420 навіть в OCCT, Cinebench2024 та інші найважчі програми для тесту температура вище 89 градусів не разу не піднімалася. У простої на робочому столі взагалі 24 градуси. В іграх у середньому бачу такий діапазон температур 50-75 градусів. Sergey Zaycev: користуюся AMD 7900X BOX кілька місяців |
Хороший процесор, особливо для VR додатків типу BeatSaber, VRChat. Найкращий компроміс між роботою та іграми. Ще й споживає менше, ніж 7950Х, що дуже добре, враховуючи реалії сьогодення. Великий кеш L3 дуже добре прискорює деякі ігри. Ціна Зейт: користуюся AMD 7950X3D BOX менше місяця |
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 15 419 грн. | 56 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 20 360 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 18 128 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 15 325 грн. | 49 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 16 999 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 19 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 19 240 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 23 350 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D OEM | від 23 671 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 20 600 грн. | 63 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM | від 21 217 грн. | 21 пропозиція |
Моє збирання:
Відеокарта: rtx 3060
ОЗУ: 32gb
m.2 ssd nvme 2tb