Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM (100-000000514)
Відео 32Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM |
|
Мікросхема введення-виведення містить графічний блок rdna 2-го покоління, а також контролери DDR5 і PCI Express 5.0. Бажаючим оновитися до Zen 4 цієї осені будуть запропоновані Материнські плати з логікою AMD X670E, X670 і B650.
Платформа успадкує сумісність із кулерами під AM4. Особливостями Zen 4 відзначається дворазове збільшення об'єму кеш L2 (з 512КБ до 1МБ на ядро), більш ніж 15% приріст однопотокового швидкодії щодо Zen 3 та частоти boost-режиму понад 5 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM
Усі ціни 19 →Процесор AMD Ryzen 9 7950X (100-000000514) | 23 726 грн. |
AMD Ryzen 9 7950X 4.5(5.7)GHz 64MB sAM5 Tray (100-000000514) 100-000000514 | 24 299 грн. |
AMD Ryzen 9 7950X 100-000000514 | 21 469 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 7950X Tray (100-000000514) 100-000000514 | 24 299 грн. |
Процесор AMD Ryzen 9 7950X (100-000000514) 100-000000514 | 21 210 грн. |
ще 14 пропозицій
швидко робить, для моделювання просто топ, і для ігор теж kryvchukan: користуюся AMD 7900X3D BOX менше місяця |
Відмінний процесор за співвідношенням ціна, продуктивність, при цьому із заділом на майбутні та з ухилом на стрімінг чи робочі завдання. Зараз і на найближчі 2-3 роки цього процесора вам скрізь вистачить. Прекрасно налаштовується, розганяється чи андервольтиться. 1) Продуктивність 2) Кількість ядер 3) Кеш L3 теж не маленький 64 МБ 4) Дуже універсальний та гнучкий у налаштуваннях З об'єктивних недоліків у нього лише один. Пристойно гріється. Потрібно ставити топове повітря або мінімум дві секційні водянки. Найголовніше в його охолодження це ПРАВИЛЬНИЙ ПРИЖИМ! Та кришка товста. Але! З неї все рівно чудово можна відвести тепло. На моєму Artic Freezer II 420 навіть в OCCT, Cinebench2024 та інші найважчі програми для тесту температура вище 89 градусів не разу не піднімалася. У простої на робочому столі взагалі 24 градуси. В іграх у середньому бачу такий діапазон температур 50-75 градусів. Sergey Zaycev: користуюся AMD 7900X BOX кілька місяців |
Хороший процесор, особливо для VR додатків типу BeatSaber, VRChat. Найкращий компроміс між роботою та іграми. Ще й споживає менше, ніж 7950Х, що дуже добре, враховуючи реалії сьогодення. Великий кеш L3 дуже добре прискорює деякі ігри. Ціна Зейт: користуюся AMD 7950X3D BOX менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 15 024 грн. | 36 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 20 360 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 17 900 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 14 580 грн. | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 17 199 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 19 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 19 240 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 23 075 грн. | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D OEM | від 23 671 грн. | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 21 545 грн. | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM | від 21 210 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо
Моє збирання:
Відеокарта: rtx 3060
ОЗУ: 32gb
m.2 ssd nvme 2tb