Процесор AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK (100-100000598MPK)
Відео 32Фото 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK |
|
Процесори Ryzen Pro орієнтовані на корпоративних клієнтів, у них розширені функції захисту даних та підтримка різних рішень щодо віддаленого управління та діагностики.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK
Процесор AMD Ryzen 9 PRO 7945 Multipack (100000000598MPK) | 19 680 грн. |
AMD Ryzen 9 PRO 7945 Multipack (100000000598MPK) | 19 200 грн. |
AMD Ryzen 9 PRO 7945 Multipack (100000000598MPK) | 19 680 грн. |
AMD Ryzen 9 PRO 7945 Multipack (100000000598MPK) | 20 160 грн. |
швидко робить, для моделювання просто топ, і для ігор теж kryvchukan: користуюся AMD 7900X3D BOX менше місяця |
Відмінний процесор за співвідношенням ціна, продуктивність, при цьому із заділом на майбутні та з ухилом на стрімінг чи робочі завдання. Зараз і на найближчі 2-3 роки цього процесора вам скрізь вистачить. Прекрасно налаштовується, розганяється чи андервольтиться. 1) Продуктивність 2) Кількість ядер 3) Кеш L3 теж не маленький 64 МБ 4) Дуже універсальний та гнучкий у налаштуваннях З об'єктивних недоліків у нього лише один. Пристойно гріється. Потрібно ставити топове повітря або мінімум дві секційні водянки. Найголовніше в його охолодження це ПРАВИЛЬНИЙ ПРИЖИМ! Та кришка товста. Але! З неї все рівно чудово можна відвести тепло. На моєму Artic Freezer II 420 навіть в OCCT, Cinebench2024 та інші найважчі програми для тесту температура вище 89 градусів не разу не піднімалася. У простої на робочому столі взагалі 24 градуси. В іграх у середньому бачу такий діапазон температур 50-75 градусів. Sergey Zaycev: користуюся AMD 7900X BOX кілька місяців |
Хороший процесор, особливо для VR додатків типу BeatSaber, VRChat. Найкращий компроміс між роботою та іграми. Ще й споживає менше, ніж 7950Х, що дуже добре, враховуючи реалії сьогодення. Великий кеш L3 дуже добре прискорює деякі ігри. Ціна Зейт: користуюся AMD 7950X3D BOX менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | від 15 421 грн. | 36 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | від 20 360 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | від 17 900 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | від 14 580 грн. | 34 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | від 17 199 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | від 19 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | від 19 240 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | від 23 085 грн. | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D OEM | від 23 671 грн. | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | від 21 545 грн. | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X OEM | від 21 210 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Моє збирання:
Відеокарта: rtx 3060
ОЗУ: 32gb
m.2 ssd nvme 2tb