Процесор AMD Genoa EPYC 9554 OEM (100-000000790)
Відео 3Фото 6 | Очікується у продажу 373 340 грн. Роз'єм (Socket): AMD SP5; Кількість ядер (cores): 64; Кількість потоків (threads): 128; Частота (ГГц): 3.1; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
AMD Genoa EPYC 9554 OEM |
|
Моделі з суфіксом «F» мають порівняно високі частоти, а чипи з позначкою «P» не підтримують роботу в двосокетних конфігураціях.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Genoa EPYC
Ціни на AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 108 486 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 101 189 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 135 423 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо