Процесор AMD Genoa EPYC 9354P OEM (100-000000805)
Відео 3Фото 6 | Очікується у продажу 149 480 грн. Роз'єм (Socket): AMD SP5; Кількість ядер (cores): 32; Кількість потоків (threads): 64; Частота (ГГц): 3.25; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
AMD Genoa EPYC 9354P OEM |
|
Моделі з суфіксом «F» мають порівняно високі частоти, а чипи з позначкою «P» не підтримують роботу в двосокетних конфігураціях.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Genoa EPYC
Ціни на AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 105 840 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 101 189 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 132 120 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо