Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Expert Guru
Фото 34 |
AMF VR Racer Expert Guru |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF VR Racer Expert Guru
Кресло геймерское Amf VR Racer Expert Wizard черный/серый | 8 490 грн. |
Крісло Amf Vr Racer Expert Wizard чорний / сірий (545090) | 10 446 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Expert Wizard черный/серый (545090) | 10 446 грн. |
Геймерське крісло VR Racer Expert Guru механізм Tilt шкірзамінник PU чорни | 13 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →