Оперативна пам'ять Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb ES.16G21.GSH
Apacer ES.16G21.GSH 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb ES.16G21.GSH
Усі ціни 28 →Пам'ять для ноутбука Apacer DDR4 3200 16GB SO-DIMM (ES.16G21.GSH) ES. | 1 484 грн. |
APACER DDR4-3200 16GB SO-DIMM (ES.16G21.GSH) | 1 484 грн. |
ОЗУ Apacer DDR4 16GB 3200 (ES.16G21.GSH) ES.16G21.GSH | 1 454 грн. |
DDR4 Apacer 16GB 3200MHz CL22 1024x8 SODIMM (ES.16G21.GSH) | 1 702 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb ES.16G2V.GNH | від 1 341 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer ES DDR4 SO-DIMM 1x16Gb ES.16G21.GSH | від 1 349 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →