Оперативна пам'ять Apacer AU DDR4 1x16Gb AU16GGB32CSYBGH
Apacer AU16GGB32CSYBGH |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AU DDR4 1x16Gb AU16GGB32CSYBGH
Усі ціни 10 →Apacer 16 Gb DDR4 3200 MHz (AU16GGB32CSYBGH) Oem | 1 502 грн. |
Apacer 16 Gb DDR4 3200 MHz (AU16GGB32CSYBGH) Oem | 1 461 грн. |
Память DDR4 Apacer 16GB 3200MHz CL22 DIMM (AU16GGB32CSYBGH) AU16GGB32CSYBG | 1 642 грн. |
Apacer 16 GB DDR4 3200 MHz (AU16GGB32CSYBGH) | 1 590 грн. |
Apacer APACER DDR4-3200 16GB (AU16GGB32CSYBGH) AU16GGB32CSYBGH | 1 496 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →