Оперативна пам'ять Apacer TEX DDR4 1x32Gb AH4U32G32C282TBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH4U32G32C282TBAA-1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer TEX DDR4 1x32Gb AH4U32G32C282TBAA-1
Усі ціни 26 →Apacer 32 Gb DDR4 3200 MHz Tex (AH4U32G32C282TBAA-1) | 3 200 грн. |
Apacer 32 Gb DDR4 3200 MHz Tex (AH4U32G32C282TBAA-1) | 3 169 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 32gb 3200 MHz Tex Apacer (ah4u32g32c282t | 3 358 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz Tex Apacer (AH4U32G32C282 | 3 379 грн. |
Apacer DDR4 32GB 3200 MHz Tex AH4U32G32C282TBAA-1 | 3 159 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →