Оперативна пам'ять Apacer TEX DDR4 1x8Gb AH4U08G32C28YTBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH4U08G32C28YTBAA-1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer TEX DDR4 1x8Gb AH4U08G32C28YTBAA-1
Усі ціни 27 →Модуль пам`ятi DDR4 8GB/3200 Apacer TEX (AH4U08G32C28YTBAA-1) AH4U08G32C28 | 737 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz TEX Apacer (AH4U08G32C28YT | 1 021 грн. |
Apacer DDR4 8GB 3200 MHz TEX AH4U08G32C28YTBAA-1 | 829 грн. |
Модуль памяти DDR4 8GB/3200 Apacer TEX (AH4U08G32C28YTBAA-1) AH4U08G32C28Y | 952 грн. |
Apacer Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz TEX Apacer (AH4U08G | 761 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →