Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR5 1x16Gb AH5U16G52C522MBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH5U16G52C522MBAA-1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR5 1x16Gb AH5U16G52C522MBAA-1
Усі ціни 38 →Модуль пам`ятi DDR5 16GB/5200 Apacer NOX (AH5U16G52C522MBAA-1) AH5U16G52C5 | 2 121 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 Apacer NOX 16GB 5200MHz (AH5U16G52C522MBAA-1) | 2 169 грн. |
Apacer 16 Gb DDR5 5200 MHz Nox (AH5U16G52C522MBAA-1) | 2 155 грн. |
Apacer 16 Gb DDR5 5200 MHz Nox (AH5U16G52C522MBAA-1) | 2 176 грн. |
Модуль памяти ddr5 16gb/5200 Apacer nox (ah5u16g52c522mbaa-1) | 2 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer NOX DDR5 1x16Gb
Ціни на Apacer NOX DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR5 1x16Gb AH5U16G52C522MBAA-1 | від 2 120 грн. | 38 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR5 1x16Gb AH5U16G56C522MBAA-1 | від 2 376 грн. | 28 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR5 1x16Gb AH5U16G60C512MBAA-1 | від 2 504 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →