Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR5 1x8Gb AH5U08G52C52RMBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH5U08G52C52RMBAA-1 5200 МГц 5600 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR5 1x8Gb AH5U08G52C52RMBAA-1
Усі ціни 22 →Модуль пам`ятi DDR5 8GB/5200 Apacer NOX (AH5U08G52C52RMBAA-1) AH5U08G52C52 | 1 476 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 Apacer NOX 8GB 5200MHz (AH5U08G52C52RMBAA-1) | 1 559 грн. |
Apacer 8 Gb DDR5 5200 MHz Nox (AH5U08G52C52RMBAA-1) | 1 565 грн. |
Apacer 8 Gb DDR5 5200 MHz Nox (AH5U08G52C52RMBAA-1) | 1 522 грн. |
Модуль памяти ddr5 8gb/5200 Apacer nox (ah5u08g52c52rmbaa-1) | 1 583 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Apacer NOX DDR5 1x8Gb
Ціни на Apacer NOX DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR5 1x8Gb AH5U08G52C52RMBAA-1 | від 1 457 грн. | 22 пропозиції | ||
Apacer NOX DDR5 1x8Gb AH5U08G56C52RMBAA-1 | від 1 764 грн. | 23 пропозиції |
Рекомендуємо