Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YMBAA-2
Фото 5 |
Apacer AH4U32G32C28YMBAA-2 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YMBAA-2
Усі ціни 49 →Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 Apacer NOX (AH4U32G32C28YMBAA-2) AH4U32G32 | 2 709 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Apacer NOX 2x16GB 3200MHz (AH4U32G32C28YMBAA-2) | 2 729 грн. |
Apacer 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Nox White (AH4U32G32C28YMWAA-2) | 2 707 грн. |
Apacer 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Nox (AH4U32G32C28YMBAA-2) | 2 702 грн. |
Модуль памяти ddr4 2x16GB/3200 Apacer nox (ah4u32g32c28ymbaa-2) | 2 864 грн. |
ще 20 пропозицій
запкстилась на материнській платі gigabyte b550m ds3h (rev. 1.7) одразу, хороші чіпи пам'яті і їх дворангова конфігурація, хороша пам'ять на етапі завершення ери ддр4) пропускна здатність, чіпи самсунг, робочий хмп профіль, об'єм(чи обсяг) нічого Валентин Бойко: користуюся Apacer AH4U32G36C25YMBAA-2 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Apacer NOX DDR4 2x16Gb
Ціни на Apacer NOX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YMBAA-2 | від 2 647 грн. | 49 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR4 2x16Gb AH4U32G36C25YMBAA-2 | від 2 848 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →