Оперативна пам'ять Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YNBAA-2
Фото 4 |
Apacer AH4U32G32C28YNBAA-2 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YNBAA-2
Усі ціни 22 →Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 Apacer NOX RGB Black (AH4U32G32C28YNBAA-2) | 3 399 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Apacer NOX RGB 2х16GB 3200MHz Black (AH4U32G32C28YNBAA | 3 349 грн. |
Apacer 32 Gb (2х16GB) DDR4 3200 MHz Nox Rgb Black (AH4U32G32C28YNBAA-2) | 3 294 грн. |
Apacer 32 Gb (2х16GB) DDR4 3200 MHz Nox Rgb Black (AH4U32G32C28YNBAA-2) | 3 325 грн. |
Модуль памяти ddr4 2х16GB/3200 Apacer nox rgb Black (ah4u32g32c28ynbaa-2) | 3 456 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb
Ціни на Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb AH4U32G32C28YNBAA-2 | від 3 268 грн. | 22 пропозиції | ||
Apacer NOX RGB DDR4 2x16Gb AH4U32G36C25YNBAA-2 | від 3 378 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →