Оперативна пам'ять Apacer DDR3 1x4Gb AU04GFA60CATBGJ
Apacer AU04GFA60CATBGJ |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer DDR3 1x4Gb AU04GFA60CATBGJ
Усі ціни 28 →Пам'ять для ПК APACER DDR3-1600 4GB (DG.04G2K.KAM) DG.04G2K.KAM | 575 грн. |
APACER DDR3-1600 4Gb 1.35V (DG.04G2K.KAM) | 575 грн. |
ОЗУ Apacer DDR3 4GB 1600 1.35/1.5V (DG.04G2K.KAM) DG.04G2K.KAM | 599 грн. |
ОЗУ APACER DDR3 4Gb 1600Mhz 1.35V БЛИСТЕР DG.04G2K.KAM | 714 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →