Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR4 1x8Gb AH4U08G32C28YMBAA-1
Фото 7 |
Apacer AH4U08G32C28YMBAA-1 2666 МГц3200 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR4 1x8Gb AH4U08G32C28YMBAA-1
Усі ціни 24 →Apacer DDR4 8GB 3200 MHz NOX White AH4U08G32C28YMWAA-1 | 879 грн. |
Память для настольных компьютеров Apacer 8 GB DDR4 3200 MHz NOX (AH4U08G32 | 1 010 грн. |
Apacer 8 GB DDR4 3200 MHz NOX (AH4U08G32C28YMBAA-1) | 830 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz NOX Apacer (AH4U08G32C28YM | 830 грн. |
Apacer Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz NOX Apacer (AH4U08G | 830 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Apacer NOX DDR4 1x8Gb
Ціни на Apacer NOX DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR4 1x8Gb AH4U08G26C08YMBAA-1 | від 692 грн. | 30 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR4 1x8Gb AH4U08G32C28YMBAA-1 | від 821 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →