Оперативна пам'ять Apacer DV DDR3 SO-DIMM 1x4Gb DV.04G2K.KAM
Apacer DV.04G2K.KAM |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer DV DDR3 SO-DIMM 1x4Gb DV.04G2K.KAM
Усі ціни 29 →ОЗУ Apacer DDR3 4GB 1600 1.35/1.5V (DV.04G2K.KAM) DV.04G2K.KAM | 577 грн. |
ОЗУ для ноутбука Apacer DDR3 4Gb 1600 1.35V БЛИСТЕР DV.04G2K.KAM | 714 грн. |
ОЗП Apacer SODIMM DDR3 4GB 1600Mhz (DV.04G2K.KAM) | 616 грн. |
Apacer DDR3 4Gb (DV.04G2K.KAM) DV.04G2K.KAM | 558 грн. |
Apacer 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz DV.04G2K.KAM | 619 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →