Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR4 2x8Gb AH4U16G32C28YMBAA-2
Фото 5 |
Apacer AH4U16G32C28YMBAA-2 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR4 2x8Gb AH4U16G32C28YMBAA-2
Усі ціни 43 →Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 Apacer NOX (AH4U16G32C28YMBAA-2) AH4U16G32C | 1 558 грн. |
Apacer 16 Gb (2х8GB) DDR4 3200 MHz Nox (AH4U16G32C28YMBAA-2) | 1 699 грн. |
Apacer 16 Gb (2х8GB) DDR4 3200 MHz Nox (AH4U16G32C28YMBAA-2) | 1 653 грн. |
Модуль памяти ddr4 2х8GB/3200 Apacer nox (ah4u16g32c28ymbaa-2) | 1 741 грн. |
Модуль пам'яті Apacer 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz NOX White (AH4U16G32C28Y | 1 634 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer NOX DDR4 2x8Gb
Ціни на Apacer NOX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR4 2x8Gb AH4U16G26C08YMBAA-2 | від 1 345 грн. | 40 пропозицій | ||
Apacer NOX DDR4 2x8Gb AH4U16G32C28YMBAA-2 | від 1 556 грн. | 43 пропозиції | ||
Apacer NOX DDR4 2x8Gb AH4U16G36C25YMBAA-2 | від 1 723 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →