Оперативна пам'ять Apacer TEX DDR4 1x16Gb AH4U16G32C28YTBAA-1
Фото 5 |
Apacer AH4U16G32C28YTBAA-1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer TEX DDR4 1x16Gb AH4U16G32C28YTBAA-1
Усі ціни 17 →Apacer 16 Gb DDR4 3200 MHz Tex (AH4U16G32C28YTBAA-1) | 1 650 грн. |
Apacer 16 Gb DDR4 3200 MHz Tex (AH4U16G32C28YTBAA-1) | 1 605 грн. |
Модуль пам'яті Apacer 16GB DDR4 3200 MHz TEX (AH4U16G32C28YTBAA-1) 16GB DD | 1 604 грн. |
Модуль памяти ddr4 16gb/3200 Apacer tex (ah4u16g32c28ytbaa-1) | 1 725 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Tex Apacer (AH4U16G32C28Y | 1 843 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →