Оперативна пам'ять Apacer EL DDR4 1x32Gb EL.32G21.PSH
Apacer EL.32G21.PSH 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer EL DDR4 1x32Gb EL.32G21.PSH
Усі ціни 17 →Apacer 32 Gb DDR4 3200 MHz (EL.32G21.PSH) | 3 008 грн. |
Apacer 32 Gb DDR4 3200 MHz (EL.32G21.PSH) | 2 980 грн. |
ОЗУ apacer ddr4 32Gb 3200Mhz блистер el.32g21.psh | 3 185 грн. |
DDR4 Apacer 32GB 3200MHz CL22 2048x8 DIMM (EL.32G21.PSH) | 3 389 грн. |
Apacer DDR4 32GB 3200 MHz EL.32G21.PSH | 2 969 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Apacer EL DDR4 1x32Gb
Ціни на Apacer EL DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer EL DDR4 1x32Gb EL.32G2V.PRH | від 2 607 грн. | 17 пропозицій | ||
Apacer EL DDR4 1x32Gb EL.32G21.PSH | від 2 649 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →