ДБЖ APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK 1000 ВА
Фото 4 |
APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK 1000 ВА
ДБЖ безперервної дії (Online) APC Easy-UPS On-Line SRV RM (SRV1KRILRK) | 49 496 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) APC Easy-UPS On-Line SRV RM (SRV1KRILRK) SRV | 49 506 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) APC Easy-UPS On-Line SRV RM (SRV1KRILRK | 49 502 грн. |
Модификації APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK
Ціни на APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS 1000VA SRV1KRILRK 1000 ВА | від 49 496 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Easy-UPS 2000VA SRV2KRILRK 2000 ВА | від 82 077 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRILRK 3000 ВА | від 100 480 грн. | 6 пропозицій |