Тумба під умивальник Aquarius Verona 70 70942402
Aquarius Verona 70 70942402 60 см70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Verona 70 70942402
Тумба підлогова Aquarius Verona 70 70942402 з раковиною Комо | 10 117 грн. |
Тумба Aquarius Verona на ніжках з ящиком з умивальником Комо 70 Білий (709 | 10 478 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Verona 70 70942402 з раковиною Комо | 10 478 грн. |
Модификації Aquarius Verona 70 70942402
Ціни на Aquarius Verona 70 70942402 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Verona 60 70942681 | від 8 361 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquarius Verona 70 70942402 | від 10 117 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →