Тумба під умивальник Aquarius Verona 80 70942403
Aquarius Verona 80 70942403 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Verona 80 70942403
Тумба підлогова Aquarius Verona 80 70942403 з раковиною Комо | 9 575 грн. |
Тумба Aquarius Verona на ніжках з умивальником Комо 80 Білий (70942403) | 11 018 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Verona 80 70942403 з раковиною Комо | 9 586 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →