Тумба під умивальник Aquarius Verona 60 70942681
Aquarius Verona 60 70942681 60 см70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Verona 60 70942681
Тумба підлогова Aquarius Verona 60 70942681 з раковиною Комо | 8 361 грн. |
Тумба Aquarius Verona на ніжках з ящиком з умивальником Комо 60 Білий (709 | 9 621 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Verona 60 70942681 з раковиною Комо | 8 370 грн. |
Модификації Aquarius Verona 60 70942681
Ціни на Aquarius Verona 60 70942681 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Verona 60 70942681 | від 8 361 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquarius Verona 70 70942402 | від 10 117 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →