Тумба під умивальник Aquarius Loretto 80 70942874
Aquarius Loretto 80 70942874 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Loretto 80 70942874
Усі ціни 8 →Тумба підвісна Aquarius Loretto 80 бежевий матовий 70942872 з раковиною Pl | 10 155 грн. |
Тумба AQUARIUS LORETTO 80 консольна Graphite з умивальником Plaza (7094287 | 11 686 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Loretto 80 70942874 з раковиною Plaza | 10 167 грн. |
Тумба Aquarius LORETTO 80 консольна FUME MAT з умивальником Plaza | 11 686 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Loretto 80 70942874 з раковиною Plaza | 10 155 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →