Кухонний ніж Tramontina Athus 23083/107
Tramontina Athus 23083/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23083/107
Усі ціни 18 →Нож Tramontina Athus 23083/107 | 257 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black д/мяса 178мм инд.блистер (23083/107) 23083/107 | 320 грн. |
Tramontina ATHUS Black д/мяса 178мм инд.блистер (23083/107) 23083/107 | 174 грн. |
Кухонный нож для мяса 178 мм Tramontina Athus (23083/107) 23083/107 | 169 грн. |
Кухонний ніж для мяса 178 мм Tramontina Athus (23083/107) | 169 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Athus 23083/107:
- Товщина леза – 1-1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →