Умивальник ArtCeram One Shot Cup OSL005 500 мм
Фото 6 |
ArtCeram One Shot Cup OSL005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram One Shot Cup OSL005 500 мм
Art Ceram Cup 70x50x42,5 biała OSL00501;00 | 74 456 грн. |
Кам'яна раковина 70 см Artceram Cup, white (OSL005 01; 00) OSL005 01; 00 | 72 744 грн. |
Art Ceram 70x50cm biała One Shot Cup OSL005 | 72 898 грн. |
Кам'яна раковина 70 см Artceram Cup, black (OSL005 01; 50) OSL005 01; 50 | 89 861 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →