Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC
Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC 12 ГБ / 2640 МГц12 ГБ / 2790 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC
Усі ціни 9 →Відеокарта Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING | 40 679 грн. |
Відеокарта Asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition (ROG- | 37 859 грн. |
Asus ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING | 45 809 грн. |
Відеокарта ASUS RTX 4070Ti 12GB ROG Strix Gaming OC (ROG-STRIX-RTX4070TI-O | 42 499 грн. |
ASUS ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING | 35 675 грн. |
ще 4 пропозиції
Це найтоповий вибір серед усіх RTX 4070 Ti.
У найближчі пару років можна грати в 4k у всі новинки на ультра налаштуваннях, а якщо в 2k - на 5-8 років думаю вистачить. Ну і як будь-яка сучасна відеокарта від NVIDIA вона відмінно проявляє себе при рендерингу відео, роботі з 3D дизайном і стрімінгом комп'ютерних відеоігор (до речі, про стрімінг, через відеокарту AMD ви нормально не постримаєте). Достатньо габаритна та важка, так що потрібно враховувати розміри корпусу перед покупкою + обов'язково придбайте тримач для відеокарти. Michel: користуюся Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC кілька місяців
Тоесть в видюхе от асус за 40к гривен нет держателя? Смех
Вчора купив, там є тримач у комплекті.
Смех? во первых: смех это твой комент, ведь 40 к это дэффолтная цена на 4070, и отсутствие держателся это не асус такие плохие, а ты [censored] хочешь
При фулшд в Расте легко потребляет 120-140 ват. В Алан Вейке 2 при фулшд потребляет под 240 ват. Лично моё мнение, ей место в разрешении фулшд. Ибо уже там при максималках с лучами она падает на колени. Спасает генерация кадров. |
Додати відгук
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix | від 40 670 грн. | 4 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti ROG Strix 12GB OC | від 35 675 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У не супер вимогливих іграх в 2k роздільній здатності з ультра налаштуваннями графіки споживає близько 100-130 Вт, це напевно в 4k потрібно її використовувати щоб було заявлене пікове споживання 285 Вт.
Я робив збірку в невеликому корпусі (be quiet! Pure Base 500 FX) + поставив 360 мм водне охолодження передню панель корпусу і в результаті дана відеокарта пряма "зі скрипом" вмістилася, упираючись в радіатор водного охолодження. Тож враховуйте цей момент заздалегідь при виборі відеокарти та корпусу.