Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC (PROART-RTX4070TIS-O16G)
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC
Усі ціни 19 →ASUS GeForce RTX4070Ti SUPER 16Gb PROART OC PROART-RTX4070TIS-O16G | 41 329 грн. |
Відеокарта Asus GeForce RTX4070Ti Super 16Gb Proart Oc (PROART-RTX4070TIS- | 42 474 грн. |
Видеокарта Asus GeForce RTX4070Ti Super 16Gb Proart Oc (PROART-RTX4070TIS- | 42 065 грн. |
Відеокарта Asus PROART-RTX4070TIS-O16G | 39 466 грн. |
Видеокарта ASUS PROART-RTX4070TIS-O16G | 39 722 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →