Материнська плата Asus ROG STRIX X370-I GAMING
Відео 6Фото 6 | Товар застарів 7 348 грн. Socket: AMD AM4; Форм-фактор: mini-ITX; Розміри (мм): 170x170; Чипсет: AMD X370; DDR4 (слотів): 2; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 3600; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 32; SATA 3: 4; M.2 роз'єм: 2; Підтримка PCI Express: 3.0; Сталеві PCI-E роз'єми в списокмої списки |
Asus ROG STRIX X370-I GAMING
За призначенням:для компактних ПК, геймерська
Форм-фактор:mini-ITX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD X370
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Серія Asus ROG Strix (ТОП)
від 35 675 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 13 976 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 14 492 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 42 105 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 11 866 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 360 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 31 616 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 220 Вт
від 6 089 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 9 029 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 46 599 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 23000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4080, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 5 899 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 4 499 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 750 грн.
пам'ять GDDR5, 6 ГБ, 8208 МГц, NVIDIA GeForce GTX 1060, 1873 МГц, для майнінгу, DVI-D, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin, 120 Вт
від 6 648 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 8 549 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 77 999 грн.
пам'ять GDDR6X, 24 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 13 240 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 17 080 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 30 141 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 9 999 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
Відеоогляди
ТРИ платы в ОДНОЙ ➔ ЧТО С ЦЕНОЙ, ASUS?
22 квітня 201893 098 переглядів
Asus ROG Strix X370 Ryzen ITX Motherboard Review
7 листопада 201742 761 перегляд
Лучшая X470 MINI ITX плата ASUS ROG STRIX X470 I GAMING
28 травня 20198 689 переглядів
Asus ROG Strix X370 AM4 Ryzen ITX Motherboard
25 жовтня 201722 933 перегляда
Asus ROG Strix X370-I Mini ITX Gaming Motherboard Unboxing and Overview
5 квітня 20181 146 переглядів
Ігровий ПК за 900$ - Все на ультрах? Тести в іграх.
12 грудня 20195 948 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 553 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 189 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 829 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 434 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 5 098 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 429 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 6 452 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 839 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 3 579 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 2 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки