Газовий котел Atem Zhytomyr-10 KS-G-030 SN 31.5 кВт
Очікується у продажу 30 327 грн. Джерело енергії: газ; Розміщення: підлоговий; Тип: двоконтурний (опалення та нагрівання); Площа опалення (м²): 252; Корисна потужність (кВт): 31.5; Макс. t теплоносія (°С): 90; Продуктивність (Δt =25 °C) (л/хв): 10; ККД (%): 94; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Габарити (мм): 867x437x525 |
Atem Zhytomyr-10 KS-G-030 SN 31.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:31.5 кВт, площа ~ 252 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 146 мм
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-10 KS-G-030 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Atem Zhytomyr-10 KS-G-030 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-10 KS-G-030 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-10 KS-G-007 SN 7 кВт | від 18 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN 10 кВт | від 19 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-012 SN 12 кВт | від 20 482 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-015 SN 16 кВт | від 21 026 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-020 SN 22.5 кВт | від 24 736 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →