Бойлер Thermex Praktik 50 V Slim (151 006)
Відео 2Фото 11 |
Thermex Praktik 50 V Slim |
|
Надійний і порівняно компактний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 50 л з традиційним циліндричним корпусом, вертикальним настінним кріпленням і одним потужним занурювальним електронагрівачем (2500 Вт). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Цей водонагрівач має невеликий діаметр корпусу (37,8 см) і помірну висоту (72,2 см). Завдяки таким габаритам він підійде для установки в невеликі ніші або кути.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, збалансована вартість якого зацікавить споживачів, які віддають перевагу якісній і надійній брендовій побутовій техніці. Підійде для організації основної або резервної системи гарячого водопостачання санвузла/кухні Для невеликої сім'ї чисельністю 1-2 людини. Система впорядкованого змішування потоків з різною температурою збільшує частку гарячої води готової до безпосереднього використання.
Внутрішній бак водонагрівача Thermex Praktik 50 V Slim виготовлений з високолегованої корозійностійкої сталі, звареної з використанням аргонового зварювання. В якості додаткового антикорозійного захисту використовується магнієвий анод, що виконує функцію електрохімічного протектора. Для регулювання температури застосовується простий механічний термостат і біметалічний термометр, індикатор якого розташований у верхній частині корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Більше не буду зв'язуватися з фірмою Термекс. Через 6 років використання потік бак з нержавіючої сталі. Гарантія на бак 7 років. Чек з Епіцентру вицвів. Гарантійний лист заповнений був з виправленнями (коли купував взагалі туди не заглядав). працює рідкісне ХАМЛО. Про Термекс залишився один негатив. Після спілкування зі службою підтримки гідності забули! Протікання бака Термекса та спілкування зі службою підтримки. сакс асксон: користуюся Thermex Praktik 50 V Slim більше року |
Модификації Thermex Praktik 50 V Slim
Ціни на Thermex Praktik 50 V Slim |
---|---|---|---|---|
Thermex Praktik 50 V Slim | від 6 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermex Praktik 80 V | від 8 902 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex Praktik 100 V | від 10 198 грн. | 10 пропозицій | ||
Thermex Praktik 150 V | від 10 839 грн. | 1 пропозиція |