Литий диск AUTEC Skandic 8x19/5x112 ET30 DIA70,1
Відео 2Фото 12 | від 7 646 до 10 809 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 116
Характеристики
AUTEC Skandic 8x19/5x112 ET30 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 8x19/5x112 ET30 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Skandic R19 W8 PCD5x112 ET30 DIA70.1 (brilliant silver) | 8 216 грн. |
Диски Autec Skandic 8x19 5x112 ET30 DIA70,1 (brilliant silver) | 8 215 грн. |
Autec Skandic (R19 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA70.1) brilliant silber | 8 281 грн. |
Autec Skandic 8x19 5x112 ET30 DIA70.1 S | 8 160 грн. |
Autec Skandic brilliant silver (R19 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA70.1) | 8 215 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі