Литий диск AUTEC Quantro 6x15/5x118 ET60 DIA71,1
Відео 5Фото 5 | від 6 642 до 9 885 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6x15/5x118 ET60 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6x15/5x118 ET60 DIA71,1
Сортувати
Autec Quantro (Q) R15 W6 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Black Polished Q60156051036 | 7 405 грн. |
Autec Quantro Black Matt R15 W6.0 PCD5x118 ET60 DIA71.1 | 9 154 грн. |
Autec Quantro (6J x 15 5x118 ET60 DIA71.1 BLACK POLISHED) | 9 885 грн. |
Autec Quantro (Q) R15 W6 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Silver Q6015605103618 | 7 069 грн. |
Autec Quantro Black Polished R15 W6.0 PCD5x118 ET60 DIA71.1 | 9 476 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі