Литий диск AUTEC Uteca 9x21/5x112 ET35 DIA57,1
Відео 2Фото 17 | від 15 825 до 21 482 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Uteca 140
Характеристики
AUTEC Uteca 9x21/5x112 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Uteca 9x21/5x112 ET35 DIA57,1
Сортувати
Autec UTECA (U) Schwarz Poliert (R21 W9.0 PCD5x112 ET35 DIA57.1) | 17 799 грн. |
Autec Uteca (9J x 21 5x112 ET35 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 20 470 грн. |
Autec Uteca Titanium Silver R21 W9.0 PCD5x112 ET35 DIA57.1 | 20 056 грн. |
Autec Uteca (9J x 21 5x112 ET35 DIA57.1 BLACK POLISHED) | 20 256 грн. |
Autec UTECA (U) Schwarz (R21 W9.0 PCD5x112 ET35 DIA57.1) | 17 099 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі