Велосипед Author Outset 26 2023 frame 17
Фото 3 |
Author Outset 26 2023 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Outset 26 2023 frame 17
Усі ціни 15 →Author Outset 26 2023 (17, сріблястий // червоний) 2023047 | 15 912 грн. |
Author Outset 26 2023 (17, сріблястий // червоний) 2023047 | 15 912 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Outset 26", рама 17", сріблястий/червони | 19 200 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Outset 26", рама 17", серебристый/красны | 19 200 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Outset 26" рама M (2023) Серебристо-красный 202304 | 19 200 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Author Outset 26 2023 frame 17
Ціни на Author Outset 26 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Author Outset 26 2023 frame 15 | від 15 912 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 17 | від 15 912 грн. | 15 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 19 | від 15 912 грн. | 15 пропозицій |