Кондиціонер Midea Mission MSMB-09HRFN1-Q ION 26 м²
Відео 10 | від 13 020 грн. Купити! Midea Mission DC MSMB-09HRFN1-Q IONClimatecomfort.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 60 міс. від виробника Поскаржитись |
Порівняно недорога інверторна спліт-система побутового класу для кондиціонування повітря в житлових/офісних приміщеннях площею до 26 м². Належить до моделей популярної серії Midea Mission зразка 2016 року, продукти якої відрізняються демократичною вартістю і повноцінно адаптовані для роботи в режимі теплового насоса (робота на обігрів) в зимових умовах вітчизняної кліматичної зони.
Ця модель легко справляється з завданнями охолодження, обігріву, осушення повітря і може забезпечувати вентиляцію (циркуляцію з фільтрацією від пилу) з продуктивністю до 500 м³/год. Мікропроцесорна система керування компресором з інверторним приводом постійного струму (технологія DC inverter) гнучко регулює продуктивність, підлаштовуючись під поточні кліматичні умови і потреби користувача.
Інверторна технологія забезпечує кондиціонера Midea Mission DC MSMB-09HRFN1-Q ION високу енергоефективність класу А++/А+++ (охолодження/обігрів) і дозволяє точно витримувати задану температуру. Крім стандартного набору механічних фільтрів, що затримують пил, є електростатичний фільтр, іонізатор, насичує пропускається повітря корисними аероіонами. Підтримує автоматичне осушення теплообмінника для запобігання появі грибкових мікроорганізмів і цвілевих. Є функція Turbo і нічний режим, що створює умови для максимально комфортного сну.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Кондиціонер хотілося купити сучасний, тихий, ефективний, у тому числі і з погляду витрати електроенергії та якісний. Якщо до цього питання підійти в лоб, то будь-який фахівець з кліматичної техніки скаже, що з такими вимогами треба брати Міцубіші, Дайкін або Панасонік. Все це гідні бренди, але ціни на їхню техніку зовсім недобрі і стільки витрачати я не збирався. Добре, що є відносно недорогі, але пристойної якості китайці, такі як модель Мідея. Молодша модель з топової лінійки, а в топових продуктах завжди є багато смачного для споживача. По-перше, це сучасна інверторна схема управління компресором і двигуном вентилятора, яка не тільки робить кондиціонер енергоефективним, але й підвищує надійність компресора. А ще завдяки їй у цьому кондиціонер можливе плавне керування швидкістю потоку холодного повітря, що теж важливо. По-друге, він може швидко охолоджувати, а й вміє гріти. Важливо, що робити це можна, навіть коли на вулиці стоять морози до –20 градусів. Це я ще не перевіряв, куплений він був цієї весни, але думаю, що все буде гаразд. По-третє, він працює тихо, а в нічному режимі взагалі безшумно і для дому це дуже важливо. Ну і нарешті він красиво виглядає на стіні і зручно ним користуватися. Стильна деушка з жк-екранчиком може швидко змінювати будь-які параметри, у тому числі виставляти таймер, щоб до мого приходу з роботи кондиціонер увімкнувся автоматично і відпрацював потрібну температуру. Немає підсвічування РК-екрана пульта, що іноді заважає швидко виставляти потрібний режим увечері чи вночі. Зовнішній блок не такий тихий, як внутрішній. |
Довго роздумував над тим, який саме кондиціонер купуватиме в нашу двокімнатну квартиру і де власне його розміщуватиме. У маленькій кімнаті мала площадб, він її заморозить, а у великій надто далеко до кухні, там не буде його робота відчуватись. У результаті вирішив купити потужну модель і повісити її в холі, звідки власне і розходяться двері в обидві житлові кімнати та кухню. Купити Мідеа порадив знайомий продавець кліматичної техніки, він сказав, що ця серія має дуже хороше співвідношення ціна-продуктивність. Ну і якість Мідеа він теж похвалив, сказав що хоч це і 100% Китай, але якісний Китай з нормального заводу, а не з якихось підвалів. Силен, загальна площа квартири за вирахуванням ванної, санвузла і балкона (її теж чомусь вважають у загальну площу) приблизно дорівнює 37 квадратів. Їм можна сказати, що кондиціонер з такою площею справляється. Щоправда, два вікна із трьох у нас затінені деревами, але все одно, виходячи з площі, навантаження виходять серйозні. Компресор у ньому інверторний, тобто він працює не за традиційною схемою старт-пуск, а постійно крутиться але з різною швидкістю. Враховуючи, що зношування компресора в першу чергу відбувається при старті, коли ще не всі його саті добре змастилися. Так що інвертор, працюючи більше за часом, зношується менше, ніж звичайно. На малих обертах вентилятора працює тихо. Має дуже довгу гарантію. Я думав, що зовнішній блок працюватиме тихіше. Гудить помітно, але сусіди начебто поки не скаржаться і гаразд. Керувати вертикальними жалюзями з пульта не можна лише вручну. |
- Можливість управління через інтернет (Wi-Fi модуль замовляється окремо)
Модификації Midea Mission MSMB-09HRFN1-Q ION
Ціни на Midea Mission MSMB-09HRFN1-Q ION |
---|---|---|---|---|
Midea Mission MSMB-09HRFN1-Q ION 26 м² | від 13 020 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Mission MSMB-12HRFN1-Q ION 30 м² | від 12 698 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Mission MSMB-18HRFN1-Q 50 м² | від 18 398 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Mission MSMB-24HRFN1-Q 70 м² | від 24 898 грн. | 1 пропозиція |