Кондиціонер Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION 26 м²
від 10 960 грн. Купити! Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q IONClimatecomfort.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 60 міс. від виробника Поскаржитись |
Спліт-системи для кондиціонування повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 26 м2. Виробником позиціонується як пристрій середньої цінової категорії, але за сумою технічних характеристик і корисних функцій користувача цей кондиціонер цілком здатний конкурувати з більш дорогими моделями. Відрізняється використанням прогресивної інверторної технології, що передбачає відмову від традиційного режиму роботи старт-стоп на користь динамічного регулювання продуктивності компресора.
Завдяки такому рішенню кондиціонер Midea MSMA-09HRDN1-Q ION показує високу енергоефективність класу А++, здатний витримувати задану температуру з високою точністю і має знижений рівень шуму. Крім стандартних режимів охолодження і нагрівання також підтримується осушення і проста циркуляція повітря. На додаток до стандартного набору механічних фільтрів, що затримують пил, є іонізатор, освіжаючий повітря корисними, негативно зарядженими аероіонами. Оснащений сучасною технологією автоматичного осушення теплообмінника Self-Cleaning, що запобігає поява у внутрішньому блоці грибкових мікроорганізмів і цвілевих. Передбачена функція Follow Me, забезпечує контроль температури по температурного сенсора, вбудованому в пульт ДУ, і спеціальний нічний режим, максимально комфортний для сну.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Модификації Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION
Ціни на Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MSMA-09HRDN1-Q ION 26 м² | від 10 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-12HRDN1-Q ION 35 м² | від 12 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-18HRFN1-Q 53 м² | від 18 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MSMA-24HRFN1-Q 70 м² | від 21 861 грн. | 1 пропозиція |